Gabriela Oberbek, Sylwia Przetak, Janek Traczyk, Jarosław Oberbek

GABRIELA OBERBEK – solistka
Polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. W 2009 roku ukończyła studia aktorskie w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Wcześniej ukończyła szkołę muzyczną drugiego stopnia w klasie fortepianu. W 2011 roku została laureatką Nagrody im. Andrzeja Nardellego (przyznawanej przez Sekcję Krytyków Teatralnych ZASP) za najlepszy debiut aktorski; za rolę Księżniczki Justyny w spektaklu „Rozmowy z Piotrem” w reżyserii Jana Nowickiego w Teatrze Dramatycznym w Płocku. W 2012 roku zagrała w musicalu „W pogoni za bajką” Teatru Rampa w Warszawie w reżyserii Cezarego Domagały i z muzyką skomponowaną przez Piotra Rubika. W 2014 roku zagrała Ofilię w „Hamlecie” Williama Szekspira w reżyserii Krzystofa Minkowskiego, w 2015 roku w „Balladzie o Nowej Hucie” w reżyserii Piotra Waligórskiego oraz „Kartotece” w reżyserii Marcina Kalisza, w 2016 roku zagrała Izabelę w „Miarce za Markę” w reżyserii Mikołaja Grabowskiego i w „Tartuffe, czyli Szalbierz” w reżyserii Tomasa Svobody w Teatrze Ludowym w Krakowie. W 2015 roku zagrała rolę Enid Hoopes w musicalu „Legalna Blondynka” w reżyserii Janusza Józefowicza w Teatrze Variete. W 2019 roku wystąpiła w tytułowej roli w spektaklu „Pchła Szachrajka” w reż. Anny Seniuk, a w 2020 roku w spektaklu „Dzikie Łabędzie” w reż. Jerzego Bielunasa. Zagrała role w takich produkcjach telewizyjnych, jak: „Krew z Krwi”, „Czas Honoru”, „Misja Afganistan”, „Ojciec Mateusz”, „M jak Miłość”, „Prosto w serce”, „O mnie się nie martw”, „Hotel 52”, „Prawo Agaty”, „Na dobre i na złe”, „Klan”, wystąpiła też w Teatrze Telewizji w spektaklu „Komedia romantyczna”. Obecnie gra komisarz Aleksandrę Latoszek w popularnym serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”.

SYLWIA PRZETAK – solistka
Studentka Muzykologii na Uniwersytecie Warszawskim. Wokalistka Studia Accantus. Wokalistka Staszowskiego Ośrodka Kultury. Uczestniczka programów „Bitwa na głosy”, „Tak to leciało”, chórzystka w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Występowała w teatrze N.O.R.A (Nadwiślańskie Oddziały Rezerw Artystycznych), przez dwa lata uczęszczała na zajęcia w sekcji wokalnej Studia Buffo. Zagrała jedną z głównych ról na deskach Teatru Muzycznego Rampa, w spektaklu „W Cieniu”, przygotowanym przez Teatr Muzyczny Tintilo. Wydała dwa single, z czego jeden „Powiedz, czy tylko ja wierzyłam” promowany przez stacje radiowe, m.in. Radio Eska. Nagrody: I miejsce w II Mazowieckim Konkursie Piosenki Kabaretowej im. Jeremiego Przybory 2011; III miejsce na II Ogólnopolskim Konkursie Piosenki ALLEGRO. TRIBUTE TO SZPILMAN – Sosnowiec 2012

JAREK OBERBEK – solista
Aktor teatralny i telewizyjny, wokalista. Absolwent brytyjskiego London College of Music na wydziale aktorstwa teatru muzycznego (ukończył studia z wyróżnieniem pod kierunkiem Williama Lestera). W ramach dyplomu zagrał tytułową rolę w musicalu „Dracula” (muz. i libretto Alex Loveless, reż. David Henson). W 2015 roku otrzymał prestiżową nagrodę Griffith’s Prize, przyznawaną za wybitną interpretację słowa śpiewanego. Pierwsze kroki w zawodzie stawiał w Studiu Accantus i Teatrze Rampa w Warszawie, gdzie wystąpił w musicalach: “W Cieniu”, “Zaczarowani”, “Opowieść Wigilijna”, Świat Bastiana” i “Obcy”. Obecnie mieszka w Krakowie. W 2018 roku zagrał tytułową rolę w operze „Eugeniusz Oniegin” Piotra Czajkowskiego. Od kilku lat jest związany z Teatrem Groteska w Krakowie, gdzie można go zobaczyć w spektaklach muzycznych „Pchła Szachrajka” w reżyserii Anny Seniuk, „Piękna i Bestia” w reż. Jerzego Jana Połońskiego i „Dzikie Łabędzie” w reż. Jerzego Bielunasa. Koncertuje w filharmoniach w całym kraju, a także prowadzi kanał w serwisie YouTube o nazwie „Podróż Musicalowa”, którego misją jest propagowanie musicalu w Polsce. W 2020 roku został laureatem stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Odnajduje się w repertuarze rozrywkowym, klasycznym i musicalowym.

JANEK TRACZYK – solista
Urodzony w 1985 roku w Warszawie. Wokalista i kompozytor. Ukończył Zespół Państwowych Szkół Muzycznych II st. im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie piosenki oraz Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Kompozycji. Jako dziecko debiutował w głównej roli w operze dziecięcej „Pan Marimba” w Teatrze Wielkim w Warszawie. W latach 2011–2017 śpiewał w teatrze Studio Buffo, gdzie wcielał się m.in. w rolę Jana, głównego bohatera musicalu „Metro”. Od 2016 roku występuje w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni jako Gringoire – jedna z głównych postaci musicalu „Notre Dame de Paris”. Jest laureatem wielu konkursów wokalnych i kompozytorskich (piosenki), m.in. Festiwalu Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga i konkursu na autorską piosenkę „Pierwszy krok” na portalu Łowimy Talenty. Znany jest również z telewizyjnych programów muzycznych takich jak „Szansa na Sukces”, „The Voice of Poland 2” i „Must Be The Music”. Wiosną 2017 roku rozpoczął nagrywanie swojej pierwszej autorskiej płyty.