The Mockingbirds

The Mockingbirds to niezwykle energetyczne trio młodych muzyków, absolwentów serbskich uczelni muzycznych, laureatów konkursów i stypendiów państwowych. Koncertowali m.in. w Rosji, Słowacji, Włoszech i USA.
Sonja Milivojevic – skrzypce, studiowała na Wydziale Sztuki w Niszu (Serbia). Podczas studiów uczestniczyła w krajowych i międzynarodowych konkursach muzyki solowej i kameralnej. Zdobyła stypendium rządu Republiki Serbii. Obecnie jest członkiem orkiestry Montenego Simphony.

Stefan Beloica – akordeon, studiował na Wydziale Sztuki w Niszu (Serbia). Laureat nagród w konkursach krajowych i międzynarodowych. Jednym z najważniejszych jest 8. miejsce w światowej sławy konkursie akordeonowym w Castelfidaro (Włochy) w 2015 roku. Aktualnie jest profesorem akordeonu w szkole muzycznej w Kraljevo (Serbia).

Bratislav Radisavljevic – cajon, studiuje Wydział Sztuk w Kragujevac (Serbia). Ma wiele nagród z krajowych i międzynarodowych konkursów w kategorii akordeonu i gry na fortepianie. Występował na festiwalach w całej Europie. W roku 2018 był na trasie koncertowej w USA ze słynną serbską aktorką Ivaną Zigon.